Posted on

Salon łazienek ELEMENTS w Białymstoku

Salony łazienek ELEMENTS to wiedza i usługi najwyższej jakości, poparte ponad 25-letnim doświadczeniem. Nasze salony znajdują się w całej Polsce. Możesz nas odwiedzić również w Białymstoku. Salon łazienek ELEMENTS w Białymstoku znajduje się przy ulicy Depowej 11. 

Marzysz o remoncie łazienki? A może budujesz wymarzony dom i nie wiesz, jak zaaranżować to pomieszczenie tak, aby było jednocześnie praktyczne i stylowe? Odwiedź nasz salon w Białymstoku i przy filiżance gorącej kawy opowiedz nam o swoich oczekiwaniach względem idealnej łazienki. Lata doświadczenia w branży sprawiają, że wiemy, które rozwiązania się sprawdzają, a które niekoniecznie. Dzięki temu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić Ci w zakresie aranżacji łazienki. Podpowiemy również, jakie sprzęty sprawdzą się w łazience najlepiej. W salonie łazienek ELEMENTS w Białymstoku możesz także wybrać saunę do swojego domu i cieszyć się nią w domowym zaciszu. 

W ELEMENTS nie musisz wychodzić z domu, aby stworzyć swoją wymarzoną łazienkę. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasi doradcy pomogą Ci w wyborze sprzętów do łazienki. Specjaliści ELEMENTS śledzą najnowsze trendy, więc doradzą Ci w wyborze najmodniejszych dodatków oraz dopasują ofertę do Twoich potrzeb i możliwości. 

Dostawa zamówienia pod wskazany adres

Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się tym, w jaki sposób przewieźć swoje zamówienie z naszego salonu do domu. Przywieziemy zamówienie prosto pod wskazany przez Ciebie adres dbając o to, aby żadne elementy nie uległy uszkodzeniu w transporcie. Oferta darmowej dostawy w ELEMENTS obowiązuje w przypadku zakupów powyżej 800 zł netto. 

Mieszkasz poza Białymstokiem i chciałbyś, żebyśmy dostarczyli do Ciebie zamówienie? Dla nas to żaden problem! Darmowa dostawa dla zamówień w ELEMENTS obowiązuje nie tylko na terenie Białegostoku, ale również całego województwa podlaskiego!

Stwórz wymarzoną łazienkę bez wychodzenia z domu

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. Projektując ją zazwyczaj zależy nam na tym, żeby połączyć styl z funkcjonalnością. Aby pomóc Ci w aranżacji idealnej łazienki, przygotowaliśmy usługę projektowania i wizualizacji. Jak z niej skorzystać?

Jeśli chcesz skorzystać z usługi projektowania, musisz zrobić jedną, prostą rzecz – skontaktować się z nami. Zespół współpracujących z nami projektantów i architektów jest do Twojej dyspozycji online. Polecimy Ci profesjonalistę, który zajmie się przygotowaniem projektu lub wizualizacji łazienki, o której marzysz. Dzięki temu będziesz doskonale wiedział, czego potrzebujesz w swoim wnętrzu i przekonasz się, czy na pewno spełnia ono Twoje oczekiwania. 

W zależności od tego, jaki zakres usług architekta jest Ci potrzebny, masz możliwość skorzystania z trzech wariantów usługi – od wariantu podstawowego po wariant rozszerzony. Jednak niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, w każdym przypadku wizualizacja łazienki jest realizowana w ciągu 7 dni od dokonania przez Ciebie zapłaty.