Posted on

Obroża dla psa elektryczna – jak działa?

Elektryczna obroża dla psa to jeden z najciekawszych gadżetów dla czworonożnych pupilków. W szczególności tych niesfornych, które potrzebują wsparcia podczas treningu. Obroża dla psa elektryczna ma za zadanie nauczyć czworonoga posłusznego zachowania, reagowania na komendy oraz kontroli własnych emocji, które objawiają się nadmiernym szczekaniem. Nie wiesz, gdzie szukać, takich gadżetów? Sprawdź ofertę sklepu regmag.pl, która została przygotowana z myślą o miłośnikach psów i kotów. Co więcej, sklep od lat specjalizuje się w dystrybucji praktycznych i nowoczesnych akcesoriów do kuchni, łazienki, ogrodu, garażu i warsztatu. To przestrzeń, w której znajdziesz nietuzinkowe gadżety do domu.

Elektryczna obroża dla psa – specyfikacja produktu

Decydując się na zakup obroży dla psa elektrycznej, zdecyduj się na model antyszczekowy z lampką LED w kolorze białym. To nowoczesny produkt, który będzie pasował zarówno dla małych, jak i dużych psów. Warto dodać, że jest to model wodoodporny i dlatego pies może ją mieć na sobie nawet podczas deszczu. To, co najbardziej interesuje właścicieli pupilków to, to, czy produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Tak! Obroża nie sprawia bólu psiakowi i nie zagraża ani życiu, ani zdrowiu czworonoga. Z powodzeniem można ją użytkować w wodzie. Nowoczesne technologia nie reaguje na dźwięki z najbliższego otoczenia, w tym na szczekanie innych psów. Obroża daje możliwość regulacji i wyboru funkcji. 

Funkcje obroży elektrycznej

Obroża dla psa elektryczna z założenia ma zaprogramowany sygnał dźwiękowy, wibrację oraz impuls elektryczny. Jeśli właściciel uzna, że impuls elektryczny, który ma za zadanie przywołać zwierzę do porządku jest zbędny, może z niego zrezygnować. Jej podstawowy zakres działania wygląda następująco. Gdy pies zaczyna szczekać, obroża wyłapuje drgania krtani i wysyła pierwszy sygnał ostrzegawczy w postaci dźwięku. Jeśli to nie uspokoi psa, pupil poczuje delikatna wibrację. Po wibracji, obroża wysyła impuls elektryczny o mocy ustawionej przez właściciela.