Posted on

Nowoczesne lustra z gwarancją jakości!

Szukasz nowoczesnych luster lub kompletów z szafką do łazienki? Sztampowe rozwiązania dostępne w galeriach handlowych nie spełniają twoich oczekiwań? Sprawdź koniecznie ofertę marki Alasta, która od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych luster z innowacyjnymi funkcjami. Alasta stała się czołowym producentem luster do łazienek. Docenili ją zarówno klienci rodzimi, jak i zagraniczni. Zobacz, co przygotował dla Ciebie sklep!

Lustro z szafką łazienkową czy bez?

Zacznijmy od tego, że w portoflio marki Alasta znajdziesz lustra z szafkami i oświetleniem https://alasta.pl/produkt/okragla-drewniana-szafka-z-lustrami-led-diana/ i bez szafek i oświetlenia. Wybór jest bardzo duży, ponieważ marka stara się na bieżąco spełniać oczekiwania klientów. Z roku na rok zmieniające się trendy aranżacyjne wymuszają na projektantach śledzenie mody w dekoracji i urządzaniu wnętrz. Zespół pasjonatów wprowadza na polski rynek luster do łazienek powiew świeżości i nowoczesności. W ofercie znajdziesz gotowe lustra AGC bez szafki i oświetlenia. Wykonano je z wysokiej jakości szkła ekologicznego i dzięki temu produkt wyróżnia się bardzo wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia, zarysowania oraz wilgoć. Co więcej, powstało w trosce o matkę naturę. Lustro powstało z belgijskiego szkła, które charakteryzuje się ekologicznym procesem produkcji, ponieważ wykorzystane farby mają bardzo niską zawartość ołowiu. Szkło zawiera jedynie śladowy poziom emisji wewnętrznych, lotnych związków organicznych oraz jest odporne na środki czyszczące. Specjaliści marki Alasta rekomendują lustro belgijskie do pomieszczeń bardzo wilgotnych. Warto jeszcze dodać, że produkty są odporna na korozję. Trafiły do sprzedaży dzięki spełnieniu bardzo wysokich standardów i norm międzynarodowych.

Jakie są zalety lustra z szafką?

Lustro z szafką łazienkową stanowi ciekawe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się minimalizm! Jeśli szukasz oszczędnych form i nie chcesz zagracać łazienki dodatkowymi meblami, to połączenie lustra, szafki i oświetlenia jest najlepszym możliwym wyborem! Szafka i lustro łazienkowe w okrągłym kształcie doskonale powiększy optycznie łazienkę. Z kolei na większej powierzchni będzie stanowić dodatkową dekorację wnętrza. Za lustrami kryją się szafki z półkami, które pomogą Ci utrzymać porządek w kosmetykach, gadżetach i akcesoriach do higieny osobistej. Zdarza się także, że w wielu domach lekarstwa przechowuje się właśnie w apteczce w łazience. Choć to błąd! Leki muszą być przechowywane w stałej temperaturze. Z kolei w łazience pod wpływem gorącej kąpieli w wannie lub pod prysznicem wytwarza się para wodna, która zmienia temperaturę i wilgotność powietrza. Na okrągłych lustrach zamontowano diody led i chłodnej barwie światła, które rozświetlają całe wnętrze. Ukryte szafki wewnątrz luster pozwolą Ci zachować intymność oraz spójny wystrój wnętrz. Kosmetyki na zewnątrz nie prezentują się dobrze. Lepiej, aby każdy przedmiot znalazł swoje miejsce.